Важливо

На Кіровоградщині дефіцит трактористів

© pixabay.com

Роботодавці області потребують 152 працівника за професією «тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва».

Про це Першій електронній газеті повідомили в прес-службі обласного центру зайнятості.

Найзатребуванішим фахівцям аграрної сфери роботодавці Кіровоградщини готові платити від «мінімалки» (4723 грн) до 10 тисяч гривень. Таку заробітну плату вказують роботодавці під час подання вакансій до центрів зайнятості.

Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня працівника, вміння керувати різними видами (моделями) техніки, стажем роботи та необхідністю самостійно здійснювати поточний ремонт трактора.

Актуальними є вакансії для трактористів в Устинівському (47 пропозицій), Олександрійському (33), по 12 у Долинському та Новомиргородському районах, 10 у Маловисківському, 8 у Знам’янському, 6 місць у Гайворонському, 5 у Компаніївському, по 4 у Голованівському та Вільшанському районах, 3 у Новгородківському, по 2 у Новоукраїнському, Онуфріївському та Петрівському районах, 1 вакансія у Новоархангельському.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Нагадаємо, підозрюваного у вимаганні ексначальника Одеського СІЗО “ховають” на Кіровоградщині.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар