Важливо

Колишнього керівника обласної юстиції звинувачують у зловживані службовим становищем

Фірма, пов’язана з колишнім головою обласної юстиції Олександром Чудним, має виплатити управлінню близько 160 тис. грн за неякісний ремонт приміщення. Його звинувачують у розтраті чужого майна і зловживанні службовим становищем.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав начальник ГТУЮ в Кіровоградській області Вадим Гуцул, повідомляє Перша електронна газета.

За його словами, у 2009-2013 роках юстиція на чолі з Чудним заключила договори з ТОВ “Інкопмаркбудсервіс”, серед засновників якого був його брат.

Аварійну покрівлю та інші дефекти виявили вже після капітального ремонту. За рішенням суду,  фірма-підрядник має сплатити управлінню близько 160 тис. грн.

Впевнений, що за свої вчинки потрібно нести відповідальність. Йдеться про розтрату чужого майна особою шляхом зловживання службовим становищем. Фактично,  виконані роботи не відповідали договорам. Одним словом, гідропароізоляція, утеплення та улаштування містків перекриття взагалі були відсутні, що призвело до протікання покрівлі під час опадів.
До речі, викрасти ці будівельні матеріали без розбирання покрівлі даху було технічно неможливо, а це означає, що їх там ніколи не було. Що ж, коли люди хочуть нажитися на чужому майні, ще й не те придумають.

Нагадаємо, до 10 років тюрми засудили бухгалтерку гайворонської лікарні, яка переховується в РФ.

Читайте також: Під час отримання хабаря на Кіровоградщині затримали патрульного

Поширити:

Залишити коментар:

коментар