Важливо

До 10 років тюрми засудили бухгалтерку гайворонської лікарні, яка переховується в РФ

© pixabay.com

Прокуратура в суді довела провину бухгалтерки Гайворонської центральної райлікарні у привласненні понад 760 тис. грн бюджетних коштів. Жінку заочно засудили до 10 років ув’язнення, оскільки вона вже майже два роки переховується на території РФ.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби прокуратури Кіровоградської області.

Злочинниця привласнила понад 760 тис грн бюджетних коштів призначених для оплати праці працівників лікарні ( за ч. 5 ст 191 КК (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 209 (легалізація грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом) Кримінального кодексу України).

Жінка переховується від слідства на території Російської Федерації та була оголошена у розшук.

Кримінальне провадження у цій справі слідчі Державної фіскальної служби в області розпочали наприкінці червня 2017 року. Жінка з грудня 2015 року по червень 2017 року навмисно завищувала собі заробітну плату, таким чином привласнивши вказану суму коштів районного бюджету.

Наразі засуджена продовжує перебувати в міжнародному розшуку. З метою дотримання розумних строків слідства прокуратура звернулась до слідчого судді з клопотанням щодо надання дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування. Ухвалою суду клопотання прокурора задоволено. Після проведення необхідних слідчих та інших процесуальних дій обвинувальний акт стосовно підозрюваної був переданий до суду для проведення спеціального судового провадження (заочне засудження).

Вироком Ульяновського районного суду за наслідками заочного судового розгляду колишнього головного бухгалтера Гайворонської ЦРЛ засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати посади на 3 роки.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар