Важливо

Капремонт вул. Велика Пермська за 9,5 млн грн стартував у Кропивницькому

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Учора, 23 вересня, у Кропивницькому розпочався капітальний ремонт вул. Велика Пермська, який вартуватиме міському бюджету 9,5 млн грн.

Працівники підрядної органцізації ТОВ “ПФ”, яка раніше виграла тендер, розпочали підготовку до капремонту з демонтажу бордюрних плит.

Нагадаємо, тендер на капремонт вул. Велика Пермська у системі ProZorro виграло ТОВ “ПФ” з пропозицією 9 млн 510 тис. 850 грн, тоді як очікувана вартість закупівлі становила 9 млн 860 тис. 869,2 грн. Тобто економія склала близько 350 тис. грн.

Згідно з договором, який 18 вересня фірма-переможець торгів підписала з Головним управлінням ЖКГ, срок виокнання робіт цього об’єкту – до 31 грудня 2017 року. Гарантійний срок з моменту прийняття робіт складає 48 місяців (4 роки).

Зазначимо, ТОВ “ПФ” також перемогло і у торгах на право виконати капремонт вул. Преображенська.

ТОВ “ПФ” – місцева фірма, зареєстрована по вул. Кропивницького, 184. Директор – Ящук Віктор Олександрович, засновник – Мхитарян Марат Грачкович.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар