Важливо

У Кропивницькому шукають “Найкращого начальника караулу-2017”

19 та 21 липня на базі спортивного комплексу Управління ДСНС в області провели I-й етап щорічного конкурсу «Кращий начальник караулу». 

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на прес-службу УДСНС в області.

Участь у змаганнях взяли начальники караулів з усієї Кіровоградщини, які вже здобули перемогу у своїх пожежно-рятувальних підрозділах. Рятувальники змагалися у трьох номінаціях: «Кращий начальник караулу державної пожежно-рятувальної частини з охорони населених пунктів», «Кращий молодий начальник караулу» та «Кращий начальник караулу державної пожежно-рятувальної частини з охорони об’єктів». Конкурсна програма складається з теорії та практики.

Теоретичні тестові завдання містять питання по дисциплінах, що вивчалися протягом навчального року в системі службової підготовки, та дві задачі з пожежної тактики. Учасники змагань відповіли на запитання щодо вимог нормативних документів ДСНС України, характеристик пожежних автомобілів, правил безпеки праці, прийомів надання долікарської допомоги та інших питань, що стосуються щоденної діяльності.

Рятувальники відпрацювали нормативи з одягання бойового одягу та спорядження, в’язали подвійну рятувальну петлю, одягаючи її на потерпілого, закріплювали рятувальну мотузку за конструкцію. Крім цього, учасники підіймалися по штурмовій драбині на четвертий поверх та по висувній драбині – у вікно третього поверху навчальної вежі.

Найближчим часом узагальнять всі результати та визначено переможців.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар