Важливо

ВАТ “Кіровоградгаз”: ремонт газових мереж під загрозою зриву

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
фото jnews.ge

ВАТ “Кіровоградгаз” заявляє, що внаслідок неврегульованості питання оплати за послуги з розподілу природного газу, стає неможливим виконання робіт з експлуатації та ремонту газорозподільної системи, ставить під загрозу виплату заробітної плати працівникам та може призвести до вимушеного припинення постачання газу споживачам. Окрім того, підприємство переходить на 4-денний робочий тиждень.

Про це повідомляється на сайті ВАТ «Кіровоградгаз».

Повідомлення подається без редакції:

“ВАТ «Кіровоградгаз» стурбоване ситуацією, що склалася внаслідок неврегульованості питання оплати за послуги з розподілу природного газу.

28 березня 2017 року, відповідно до норм Закону України “Про ринок природного газу”, на засіданні НКРЕКП було прийняте рішення про встановлення плати за приєднану потужність. Ці кошти повинні були спрямовуватися Оператором ГРМ на обслуговування мереж розподілу природного газу.

Пізніше, 10 квітня цього року, на  засіданні НКРЕКП були скасовані прийняті напередодні рішення.

До 1 квітня 2017 року ВАТ «Кіровоградгаз» отримувало оплату за розподіл природного газу для потреб населення згідно алгоритму розподілу коштів, що надходили на рахунок зі спеціальним режимом використання газопостачального підприємства. Даний алгоритм встановлювала НКРЕКП.

Але, відповідно до норм Закону України “Про ринок природного газу”, з 1 квітня 2017 року НКРЕКП не встановлює алгоритм розподілу коштів.

Таким чином, ВАТ “Кіровоградгаз”, як Оператор ГРМ, через відсутність правил взаєморозрахунків між учасниками ринку природного газу, втратив можливість отримувати кошти. Як наслідок – це унеможливлює виконання робіт з експлуатації та ремонту газорозподільної системи, ставить під загрозу виплату заробітної плати працівникам та може призвести до вимушеного припинення постачання газу споживачам.

Ці, наведені, скупі факти повністю не розкривають ситуацію. ВАТ “Кіровоградгаз”, як учасник ринку природного газу, повинен чітко знати та оперуватись у своїй роботі правилами цього ринку. В момент зміни правил, створюється колапс, який унеможливлює взаємовідносини між постачальниками та споживачами природного газу. Так, протягом квітня 2017 року наше підприємство не отримало жодних надходжень за розподіл природного газу для потреб основного споживача природного газу в регіоні – населення. Оскільки алгоритм вже не затверджується, а плата за приєднану потужність скасована, обслуговування та ремонт газових мереж під загрозою зриву.

У ВАТ “Кіровоградгаз” працюють такі ж люди, як і в інших підприємствах, заробітна плата наших працівників – це добробут їх сімей. Недоотримання коштів нашим підприємством ставить під загрозу своєчасну виплату заробітної плати. Вже зараз, через скрутний фінансовий стан, наше підприємство змушене переходити на чотириденний режим роботи”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

3 коментаря до ВАТ “Кіровоградгаз”: ремонт газових мереж під загрозою зриву

  1. Нееер бабки в офшоры заганять и мерсы покупать быкота.

  2. обычные граждане вызывая на дом газовщиков платят им деньги на карман, это обычная практика, под конец отопительного сезона Кировоградгаз раздает квитанции с завышенными показаниями потребленного газа по сравнению с действительными, пытаясь надуть пенсионеров у которых субсидия, расказывая что субсидию за апрель не дадут и так во всем. Кировоградгаз это воры и проходимцы, мошенники и лихоимцы.

  3. Обслуговування газотранспортних мереж завжди було внесено до тарифів. Завжди. Досить спекулювати благоустроєм простих робітників облгазів. Збавте апетити вищих ешелонів вашого керівництва та перестаньте розкладати гроші по кишенях. “Священна корова”, т.т. населення ледве тягне нинішні тарифи. Спустіться на землю, в останніх костюмах кишень немає.

Коментарі заборонені.