Важливо

На Кіровоградщині збільшився рівень безробіття

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

За останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, рівень безробіття населення віком 15-70 років, визначений за методологією Міжнародної організації праці у Кіровоградській області, збільшився з 11,4% (за 2015 рік) до 12,4% (2016 рік) економічно активного населення.

Про це повідомляє відділ статистики та прогнозування обласного центру зайнятості

Ситуація на ринку праці Кіровоградської області характеризується постійним попитом на фахівців (6,1%), на кваліфікованих робітників з інструментом (17,2%), на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування і машин (36,3%) та на працівників сфери торгівлі і послуг (8,1%).

Станом на 01 квітня 2017 року в центрах зайнятості області було зареєстровано 17,8 тис. безробітних громадян, з яких 50,8% складали жінки, 35,6% – молодь віком до 35 років, майже 39,0% – особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен другий безробітний належав до сільських мешканців.

У січні-березні 2017 року статус безробітного мали 25,7 тис. осіб, з них отримали статус безробітного безпосередньо в березні майже 2,0 тис. осіб.

За сприяння служби зайнятості у січні-березні поточного року міськрайонними та районними центрами зайнятості працевлаштовано 4,4 тис. безробітних громадян. Рівень працевлаштування безробітних громадян становив 17,2%. Також було працевлаштовано 1,5 тис. громадян, які перебували на обліку в центрах зайнятості.

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 3,8 тис. осіб. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 15,0% .

Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 3,1 тис. осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 11,9% .
Станом на 01 квітня 2017 року кількість вакансій у базі даних центрів зайнятості області становила майже 3,7 тис. од.

У середньому на одну вакансію претендувало 5 осіб, у тому числі серед професіоналів – 3 особи, серед кваліфікованих робітників з інструментом –2 особи, серед фахівців – 6 осіб, серед працівників торгівлі і сфери послуг – 10 осіб, серед технічних службовців – 9 осіб, серед робітників з обслуговування технологічного устаткування – 3 особи, серед громадян без спеціальної підготовки – 7 осіб, а також серед кваліфікованих робітників сільського господарства – 5 осіб.

Станом на 01 квітня поточного року 13,5 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар