Важливо

На Кіровоградщині повернули у державну власність майже 10 га землі на узбережжі Дніпра

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото: svetlovodsk.com.ua

На Кіровoградщинi прокуратура домoглася повернення державi земельної ділянки лісового фонду на березі Дніпра.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Знам’янською місцевою прокуратурою забезпечено реальне виконання рішення суду про повернення державі земельної ділянки державного лісового фонду рекреаційного призначення вартістю 280 тис грн.

Прокуратурою в рамках реалізації конституційної функції представництва інтересів держави в суді вжито заходів до реального повернення у державну власність земельної ділянки рекреаційного призначення державного лісового фонду, загальною площею 9,8 га, яка знаходиться на узбережжі річки Дніпро на території Павлівської сільської ради Світловодського району.

Зокрема, прокуратурою встановлено, що земельну ділянку незаконно передано шести громадянам у приватну власність для обслуговування оздоровчого комплексу в масиві «Лісозаводський».

За послідовної та обґрунтованої позиції прокуратури Світловодським міськрайонним судом вказаний позов задоволено, а земельну ділянку зобов’язано повернути у власність держави. Зазначене рішення суду набрало законної сили.

Наразі за втручання прокуратури рішення суду виконано, а вказану земельну ділянку передано державному підприємству «Світловодське лісове господарство».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар