Важливо

У Кропивницькому комунальна техніка розчищатиме від снігу дороги впродовж усієї ночі

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
комунальна техніка на вулицях Кропивницького 06.01.2017

Снігочисна техніка працює на розчистці вулиць Кропивницького у повній відповідності із заздалегідь складеним планом.

Про це прес-службі міськради повідомив директор комунального підприємства «Універсал 2005» Віктор Панішко.

За його словами, на боротьбу із сніговими заметами у Кропивницькому виїхали 15 одиниць техніки. Шість тракторів з відвалами забезпечують рух транспорту у центральній частині міста. П’ять автомобілів ПММ і чотири піскорозкидувачі рухаються колонами на ліво-і правобережжі з околиць до центру, одночасно відкидаючи сніг і посипаючи проїжджу частину.

“Загалом, кропивничани дослухалися до прохання комунальників, припаркованих автомобілів на узбіччях магістралей небагато, тож комунальна техніка має можливість чистити дорогу по всій ширині”,- відзначив Віктор Панішко. – “Іноді доводиться відволікатись, щоб надати допомогу водіям вантажних фур, які загрузли на підйомах”.

Спеціалісти і комунальна техніка працюватимуть усю ніч, не менше восьми годин, запевнив директор підприємства, а зранку люди підуть на невеликий відпочинок.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар