У Кропивницькому об’єднають два навчальні заклади

У Кропивницькому планується об’єднання двох закладів освіти міста.

Учора, 24 листопада, виконавчий комітет міської ради погодив, з метою раціонального використання наявних трудових, фінансових та матеріальних ресурсів, враховуючи прогнозовану мережу загальноосвітніх навчальних закладів  Кропивницького, злиття ЗОШ І-ІІІ ступенів  №13 і ЗОШ І ступеня “Мрія”.

У разі, якщо міська рада підтримає оптимізацію закладів, то загальноосвітня школа І ступеня «Мрія»  буде перейменована в комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання І-ІІІ ступенів «Мрія», який вважатиметься правонаступником з передачею всього майна, прав та обов’язків.
Одночасно буде припинена юридична особа – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 шляхом приєднання (реорганізації) до комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання І-ІІІ ступенів «Мрія».

За інформацією  представника управління освіти міської ради Кропивницького Олени Васільєвої, сьогодні заклади працюватимуть у звичному режимі, зміниться лише юридична особа, а об’єднаним закладом керуватиме один директор.
Управління освіти переконане, що таким шляхом в мікрорайоні можна буде створити сильний заклад освіти, де б діти навчалися всі 11 років. У поточному році, відзначила Оксана Васільєва, в ЗОШ №13 ще діє випускний 11 клас, але 10-го класу вже немає. Натомість у початковій школі “Мрія” навчаються близько п’ятисот молодших учнів, які є своєрідним стратегічним резервом для успішного майбутнього об’єднаної школи.

за матеріалами сайту КМР
Поширити:

Залишити коментар:

коментар