Важливо

Кропивничани “продавалися”, аби допомогти хворій дитині – зібрали майже 10 тис. грн

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

У Кропивницькому організували Благодійний аукціон побачень, аби зібрати гроші для лікування 10-річного Гліба Салія, у якого діагностували пухлину головного мозку.

Команда Благодійного аукціону побачень протягом місяця реєструвала учасників, які згодилися піти на побачення, аби допомогти хворій дитині. Користувачі соцмереж робили ставки і купували собі побачення.

У підсумку під час аукціону побачень було зібрано 9070 грн.  7020 грн з яких поставили користувачі ФБ, а 1420 грн – у соцмережі Вконтакті.

На запитання чи задоволені результатом організатор Влад Каплунов каже:

“Буду задоволений результатом тільки тоді, коли Гліб одужає. Але для початку вже не погано”.

Підсумковим етапом аукціону став благодійний концерт. Наразі організатори підбивають підсумки зібраних коштів під час концерту.

У Гліба пухлина головного мозку – медуллобластома. Діагноз проявився неочікувано. Хлопчик почав погано переносити поїздки, закачувався в транспорті.

Мама одразу звернулася за допомогою в лікарню, де йому призначили лікування шлунково-кишкового тракту. Коли виписалися додому, стан Гліба не покращився. Тому батьки звернулися за консультацією у приватну клініку у Жовтих Водах. Там після консультації невролога та проходження МРТ встановили діагноз – медуллобластома.

Відкладати лікування не було часу, адже в боротьбі з раком, йдуть хвилини… У київському інституті нейрохірургії Глібу частково видалили пухлину. Операцію переніс добре, пройшов чотири блоки високодозової хіміотерапії. Обстеження та операція відбулися за кошти родини, однак зараз грошей обмаль…

Гліб проходить лікування у гематологічному відділенні Кіровоградської обласної дитячої лікарні. Він заступив на променевий блок терапії, який триватиме 33 сеанси. Для того, щоб його оплатити не вистачило 6637 гривень, тепер потрібно погасити борг… Крім цього, необхідні протисудомні та противорвотні препарати, які Гліб буде приймати довго…

Поширити:

Залишити коментар:

коментар