Важливо

У Кропивницькому на «Агроекспо-2016» аграрії отримали знижки

Учора, 1 жовтня, закінчилася IV міжнародна агропромислова виставка «Агроекспо-2016», яка проходила у Кропивницькому.

Як розповів голова наглядової ради компанії «Гідросила ГРУП» Павло Штутман, цьогоріч аграрії мали змогу придбати сільгосптехніку дешевше, ніж зазвичай. На виставці діяли 2 акції. Перша – господарники мали можливість отримати знижку у 5% у разі підписання безпосередньо на виставці договорів купівлі техніки. Друга – передбачала знижку 10% і більше, якщо виставковий зразок був придбаний на «Агроекспо-2016».

«Крім того аграрії мали можливість побачити роботу новинок сільгосптехніки світових та вітчизняних брендів безпосередньо в полі на спеціальному полігоні. Кожного дня презентувалося близько 30 одиниць техніки. Також у рамках «Агроекспо-2016» проводився тест-драйв тракторів, де кожен бажаючий міг спробувати себе у ролі водія», – наголосив голова наглядової ради компанії «Гідросила ГРУП».

Читайте також: На міжнародній виставці у Кропивницькому місцевий завод продав усю продукцію

За словами Павла Штутмана, виставка тваринництва, яка вперше проводилася у рамках міжнародної виставки, також дала позитивний результат.

«Виставка тваринництва зацікавила не лише фермерів, але й відвідувачів. Думаю, наступного року ми також будемо робити виставку племінних порід тварин та птиці», – повідомив Штутман.

Нагадаємо, з 29 вересня по 1 жовтня у Кропивницькому проходила міжнародна агропромислова виставка «Агроекспо – 2016», на яку завітало 470 профільних компаній з усієї України, а за кордону – Білорусі, Молдови, Литви та Росії (під канадським брендом).

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до У Кропивницькому на «Агроекспо-2016» аграрії отримали знижки

  1. Це фото не цього року. Не ганьба, але….

    • Не цього, але якщо принципово для вас, зараз заміню)

Коментарі заборонені.