Важливо

Кіровоградці сплатили більше мільйона податків і зборів

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Платниками міста Кіровограда до Зведеного бюджету сплачено 1151,9 млн грн податків і зборів.

Станом на 1 листопада поточного року до Зведеного бюджету від платників міста Кіровограда надійшло податків і зборів в сумі 1151,9 млн грн.

Щодо головних джерел доходної частини Зведеного бюджету, то це, передусім, податок на додану вартість, податок на прибуток, податок з доходів фізичних осіб, військовий збір, акцизний податок, плата за землю, єдиний податок,  яких протягом січня – жовтня 2015 року надійшло 1089,7 млн. грн. або 94,6 % в загальній сумі надходжень, а саме: 276,5 млн.грн. – ПДВ,  92,6 млн.грн. – податку на прибуток,  477,3 млн.грн. – податку на доходи з фізичних осіб, 52,4 млн.грн.- військового збору, акцизного податку надійшло  61,2 млн.грн., плати за землю – 65,7 млн.грн., єдиного податку – 64,0 млн.грн.

Що стосується сплати до Зведеного бюджету за основними видами економічної діяльності, слід відмітити, що найбільшу питому вагу в загальній сумі надходжень, а саме 15,5 % займають підприємства оптової та роздрібної торгівлі, яким сплачено 178,2 млн.грн., 15,4 % – підприємства обробної промисловості, від яких надійшло 177,8 млн.грн., 11,1 % – підприємства по виробництву та розподіленню електроенергії, тепла, газу та води, якими забезпечено сплату у розмірі 127,4 млн.грн., підприємствами інших галузей сплачено податків у сумі 393,2 млн.грн. або 34,1 % в загальній сумі надходжень.

Прес-служба Кіровоградської ОДПІ

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*