Важливо

Стартапери Кіровоградщини можуть отримати 30 000 євро для «зелених» проєктів

© er-tec.com.ua

Green for Growth Fund і Greencubator оголошують про старт прийому заявок на конкурс clim@. Компанії, інноваційні рішення яких борються зі зміною клімату і захищають довкілля, можуть подавати заявки на сайті проєкту з 17 грудня.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби clim@ в Україні.

Фіналісти конкурсу представлять свої ідеї під час clim@ pitching event, а переможці матимуть додаткову можливість представити свої ідеї під час Sustainable Future Forum у Франкфурті і отримати до 30 000 євро і менторську підтримку.

Участь у конкурсі можуть взяти фірми та досвідчені стартапи з усього світу за наступними тематичними напрямками:

  • відновлювані джерела енергії,
  • енергоефективність / енергозбереження,
  • рішення циркулярної економіки,
  • ефективне використання ресурсів (управління відходами та водою).

Прийом заявок триватиме до 16 лютого 2020 року, а фіналістів оголосять вже до початку березня. П’ять фіналістів представлять свої бізнес-ідеї 3 червня 2020 року на Sustainable Future Forum у Франкфурті, який об’єднує близько 200 інвесторів, представників фінансових інституцій, а також фахівців з клімату.

Минулорічний конкурс clim@ мав значний успіх: надійшло більше 250 заявок з 80 країн світу. Ідеї переможців стосувалися переробки відходів тваринництва на волокна, папір та біопластик; виготовлення екологічної упаковки з грибів; переосмислення міського електротранспорту «останньої милі».

fb74d0d3173792045759240a3594fa5b.jpg

Роман Зінченко, співзасновник Greencubator, національного партнера clim@ в Україні:

«Ми раді, що clim@ нарощує свою присутність в Україні і дає fast track до світового фіналу для українських команд. Для нас це сигнал, що українська екосистема «зелених» стартапів зростає і стає все більш помітною і привабливою для глобальних гравців. Ми також щиро вдячні за довіру Green for Growth Fund — це продовження співпраці з чудовою командою, яка поєднує локальний фокус і глобальні амбіції в секторі «зеленої» економіки та дружніх до клімату інвестицій».

Щоб дізнатися більше інформації і подати заявку, заходьте на сайт або пишіть на електронну пошту info@ggf-climat.com. Конкурс clim@ організовує Finance in Motion GmbH від імені Фонду технічної допомоги GGF за фінансування Європейської Комісії в рамках ініціативи EU4Energy та Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Довідково.

Створення GGF було ініційоване як державно-приватне партнерство у 2009 році банківськими та урядовими установами  Німеччини та Австрії за підтримки ЄС.

GGF підвищує рівень обізнаності та впроваджує діяльність із «зеленого» фінансування, допомагає скорочувати використання енергії і ресурсів та запобігати викидам CO2. 

Фонд досягає цієї мети через фінансування підприємств та домогосподарств на 19 ринках регіону Південно-Східної Європи, а також Середній Схід та Північну Африку.

Нагадаємо, олександрійська вчителька отримуватиме премію Верховної Ради.

Читайте такожКропивницький долучився до акції “Давайте допоможемо бабусі”

Поширити:

Залишити коментар:

коментар