Важливо

Завтра Кіровоградщина попрощається з 38-річним військовим АТО

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

30 серпня 0 22.00 годині під Маріуполем на 39 році життя зупинилося серце у старшого солдата Олександра Петровича Каплуна зі Знам’янського району.

Як розповів Першій електронній радник голови РДА з питань учасників АТО Володимир Мухуров, наразі немає офіційної інформації про обставини загибелі Олександра Петровича Каплуна. Кажуть, що загинув під час обстрілу. Без батька залишилось двоє діток.

Олександр Петрович Каплун народився у с.Богданівка, закінчив Богданівську ЗОШ І-ІІІ ст. №1 іт.І.Г.Ткаченка. З травня 1997 року працював на нижньому складі державного підприємства «Чорноліське лісове господарство» спочатку охоронцем, а з січня 2001 року – верстатником деревообробних верстатів цеху переробки деревини.

9 липня 2015 року Олександр Петрович був мобілізований до Збройних Сил України, проходив війську службу в зоні проведення АТО, під Маріуполем.

На плечах воїна-земляка лежала велика відповідальність – захищати Батьківщину, рідний край, своїх дітей. Але життя героя обірвалося на 39 році життя. Без батька залишилися двоє дітей: донька – Людмила, учениця Знам’янського професійно-технічного ліцею №3, син – Захар, учень 4-го класу Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

Останню шану військовому віддадуть завтра, об 11:00 на площі біля Будинку культури. Напередодні відбудеться також прощання біля будинку військового.

Час може змінюватись.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар