Важливо

Кіровоградських дивовижних дітей запрошують на конкурс

Управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації нагадує, що триває прийом анкет для участі у Всеукраїнській премії «Диво Дитина».

Всеукраїнська премія «Диво Дитина» проводиться вже вшосте. Премію підтримують і Президент України, і Кабінет Міністрів України.

Для здобуття премії «Диво Дитина» запрошуються діти віком від 4-х до 13 років, які мають досягнення або відкриття у науково-технічній сфері, переможці та призери обласних республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, що зробили героїчний вчинок, а також мають феноменальну інтуїцію та пам’ять, володіють даром передбачення тощо.
Зважаючи на непересічне значення вищезазначеного заходу у громадському житті молоді і його виховний потенціал в напрямку розвитку творчих та інтелектуальних здібностей талановитої молоді, обласне управління молоді та спорту облдержадміністрації також підтримує цей проект і допомагає його учасникам від області.

Управління молоді та спорту нагадує, що для участі у премії необхідно до 15 лютого поточного року заповнити анкету учасника та відіслати її на електронну адресу відділу з питань молодіжної політики управління – obl.molodkr@mail.ru.
Довідки за телефонами: 24-28-52, факс: 24-28-52.

За матеріалами сайту КОДА

Поширити:

Залишити коментар:

коментар