Важливо

Кіровоградцям продавали “елітний коньяк” з дубової кори

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Зі зростанням цін на алкогольні напої активізували свою роботу підпільні бутлегери, які у погоні за надприбутками збільшують „асортимент” своєї продукції. Так, на території виробничої бази в одному з промислових районів м. Кіровограда виявлено підпільне виробництво горілчаних напоїв, яке окрім традиційної „оковитої”, виготовляло напої, „настояні” на дубовій корі та „коньяк”.    

В результаті обшуку виявлено та вилучено 33 л спирту, 1759 л алкогольної продукції, грошові кошти в сумі 20000 грн., 2 пістолети “Schmeisser” і  рушницю “Valtro” без відповідних документів, ароматизатор “Дуба кора”, ємності різного об’єму, обладнання, що забезпечує незаконне виготовлення алкогольних напоїв.

В результаті проведених обшуків всього вилучено спирту, незаконно виготовленої алкогольної продукції та грошових коштів на загальну суму 221,1 тисяч гривень.

За вказаним фактом слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Кіровоградській області розпочато досудове розслідування по кримінальному провадженню, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.204 КК України.

ГУ ДФС у Кіровоградській області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар