Важливо

Євген Коноплянка 8-й у рейтингу зірок України

Євген Коноплянка восьмий у рейтингу зірок України, серед представлених у ньому спортсменів – третій.

Восьмеро спортсменів увійшли до рейтингу вітчизняних зірок шоу-бізнесу і спорту-2013 за версією Forbes Україна.

Зокрема, у першу десятку потрапили боксер Володимир Кличко (3 місце), футболісти Андрій Ярмоленко (7), вихованець кіровоградського футболу Євген Коноплянка (8) і керманич “Динамо” Олег Блохін (9). Також до рейтингу потрапили футболісти Анатолій Тимощук (11), Олег Гусєв (18) і Артем Мілевський (22), а також хокеїст Руслан Федотенко (17).

Рейтинг формувався за наступними критеріями: доходи зірки за рік, увага преси та інтерес до знаменитості в інтернеті.

Враховувався обсяг гонорарів, отриманих знаменитістю з 1 листопада 2012 року по 30 листопада 2013 року. Також до уваги бралися доходи від участі в рекламі.

Компанія NOKs fishes за замовленням журналу Forbes провела дослідження: як часто та чи інша зірка потрапляла на сторінки друкованих видань. У вибірці ЗМІ використані 25 загальнонаціональних журналів і газет, серед яких «Теленеделя», «Комсомольская правда», «Аіф», «Сегодня», «Факти», VIVA!, «Кореспондент», «Фокус», Maxim, Playboy, «ТВ-Парк», ” XXL”, ” чоловіче Здоров’я”, «Караван історій».

Враховувалося, скільки разів за рік українські користувачі інтернету запитували інформацію про учасників рейтингу в пошуковому сервісі «Яндекс».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар