Важливо

Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка запрошує (АНОНС)

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка з 25 по 31 січня 2016 року

25 січня о 14.00 у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться навчання для користувачів на тему: «Створення облікового запису електронної пошти».

27 січня о 14 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів у рамках циклу  «Ескізи дивовижного життя» відбудеться інформревю до 260 річчя від дня народження Вольфганга Амадея Моцарта.

29 січня о 14.00 запрошуємо всіх бажаючих до відділу підліткового читання відвідати годину-реквієм «Ластівки над Крутами», приурочену до Дня пам’яті героїв Крут.

В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.

У відділі дитячого та сімейного читання працює «Бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки  дуже гарно проводять свій вільний час: грають в розвиваючі ігри, читають книги та журнали. Працівники бібліотеки запрошують всіх бажаючих відвідати відділ кожної неділі з 10 до 15 години. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*