Важливо

Місія ОБСЄ поїхала з Кіровоградщини (ФОТО)

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Спостерігачі ОБСЄ ознайомилися з роботою районних штабів з питань соціального забезпечення вимушених переселенців.

У Кіровоградській області перебувають спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

Мета їх приїзду – обговорити питання роботи органів державної влади та волонтерських організацій з переселенцями зі Сходу та Криму. 3 листопада спостерігачі побували у м. Знам’янка, де поспілкувалися з членами районного штабу з питань соціального забезпечення громадян цієї категорії.

Гості дізналися про кількість переселенців, які звернулися до районного штабу, а це 815 осіб. Крім того представників європейської організації ознайомили з допомогою, яка надавалася переселенцям у районі. Після цього відбулася зустріч у районному штабі в м. Олександрії.

Всього тут зареєстровано понад 2 тисячі співгромадян, які вимушені були переїхати на Кіровоградщину.

4 листопада спостерігачі відвідали Світловодський район, загалом до місцевих органів влади звернулося понад тисячу внутрішньо переміщених осіб.

Під час робочих зустрічей спостерігачів найбільше цікавив механізм роботи місцевих штабів та функції кожного відомства, яке входить до штабу. На усі свої запитання спостерігачі отримали докладні відповіді.

Прес-служба У ДСНС в області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*