Важливо

У Кіровограді діти малювали пальцями (ФОТО)

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Учора, 20 серпня, у відділі Кіровоградського обласного художнього музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна», у рамках «Творчої майстерні» був проведений майстер-клас з малювання пальцями.

Цей майстер-клас викликав справжній фурор серед найменших відвідувачів музею, які відкрили для себе незвичну методику художнього самовираження, що дозволяє максимально експресивно проявити свої творчі здібності, не потребуючи при цьому довгої адаптації до техніки.

Малювання пальцями – це не лише розвага та нетрадиційний спосіб створення малюнку, але й чудова вправа для розвитку дитини, яка в процесі малювання навчається краще керувати своїм тілом, сприймати кольори і підвищує настрій.

Під час малювання в галереї була чудова, творча атмосфера. Діти малювали одразу по декілька робіт щоб своїми малюнками підіймати настрій батькам та хвалитися новими вміннями перед однолітками.

Малювання такими нетрадиційними способами, як наприклад, малювання пальцями це насамперед, чудовий спосіб підняти настрій та поринути в дивовижний світ мистецтва.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар