Важливо

Кіровоградщина: 16-річна дівчинка потребує допомоги (ФОТО)

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

В одну мить мрії про щасливе майбутнє для шістнадцятирічної Олени Штомпель із села Первозванівка Кіровоградського району обірвалися. Різке погіршення самопочуття і неочікуваний вердикт лікарів приголомшив її батьків, рідних і друзів.
Раніше у дівчинки не було серйозних проблем зі здоров’ям, каже мама Олена Онуфрієва, тому звістка про раптове погіршення самопочуття – стала не очікуваною.

“Це були вихідні. Я якраз була вдома. Доньці різко стало зле: запаморочення, оніміння лівої сторони, блювота. Я зателефонувала чоловіку, він приїхав з роботи і ми відвезли Лєну в лікарню. Доньку одразу поклали під крапельницю, почали обстежувати, – пригадує мама і додає, що лікарі встановлювали доньці кілька діагнозів. – Перший діагноз – пухлина головного мозку. Нам сказали, що операцію робити не можна. Доньці призначили променеву терапію. Втім повторне обстеження показало, що це не пухлина, а гематома, кавернозна ангіома стовбура головного мозку. Лише після правильного діагнозу, нам дозволили робити операцію”.

Кілька днів тому дівчинку прооперували в столичному інституті нейрохірургії імені Ромоданова. Зараз сім’я забрала Олену додому. Через кілька днів – знову їхатимуть у лікарню.

“У Києві зробили операцію – вирізали тромб. Оперували 20 липня. Зараз донька приймає необхідні медикаменти. Нам сказали, що організм може відновитися через три місяці, півроку… Столичні лікарі сподіваються на те, що організм молодий, справиться, що шанс є” – вірить мама Олени.

Жінка розповідає, що її донька розумна і активна, неодноразовий призер районних олімпіад, Президент учнівського парламенту Первозванівської школи.

“Вона займалася гарно, в класі відмінниця. Хотіла бути вчителем математики… Оце закінчила десятий клас і в нас таке горе сталося”, – говорить мама.

Зараз, щоб бути поряд із донькою, Олена звільнилася з роботи. Ні на мить не відходить від своєї кровинки. Скільки триватиме період реабілітації, їй важко сказати. Головне – його пройти, дотримуватися рекомендацій медиків. На лікування потрібні кошти, тому родина просить підтримати, хто чим може.

Реквізити: ПриватБанк №4149 4978 4552 9751 (Онуфрієв Сергій Олександрович – батько Олени).
Вікторія Семененко для Першої електронної

Поширити:

Залишити коментар:

коментар