Важливо

Через півтора року після втечі Януковича прокуратура взялася за “Межигір’я”

Генеральною прокуратурою складено письмові повідомлення про підозру В. Януковичу та іншим у заволодінні державним майном – будівлями та спорудами комплексу відпочинку «Пуща Водиця» урочища «Межигір’я». 

Генеральною прокуратурою України 16.06.2015 складено письмові повідомлення про підозру колишнім Президенту України В. Януковичу, директору ТОВ «Медінвесттрейд» Г. Герасименку, директору ТОВ «Танталіт» П. Литовченку та іншим у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 КК України за фактом заволодіння державним майном – будівлями та спорудами комплексу відпочинку «Пуща Водиця» урочища «Межигір’я» та земельними ділянками (площею понад 100 га) на яких вони розташовані, а також дій щодо легалізації вказаного незаконно одержаного майна, вчинених за сприяння С. Клюєва, повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Крім того, за фактами одержання колишнім Президентом України В. Януковичем неправомірної вигоди у особливо великих розмірах від С. Клюєва, після придбання останнім у серпні 2013 року ТОВ «Танталіт», а саме: десятків мільйонів гривень, які використовувалися на оплату витрат пов’язаних з проживанням В. Януковича в будівлях резиденції «Межигір’я», надання останньому права безоплатного користування будівлями та земельними ділянками ТОВ «Танталіт» складено повідомлення про підозру В. Януковичу у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 368 КК України.

Нагадаємо, 16.06.2015 Генеральним прокурором України до Верховної Ради України внесено подання про надання дозволу на притягнення С. Клюєва до кримінальної відповідальності за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 209 КК України та ч. 5 ст. 369 КК України (в редакції від 18.04.2013), а також надання дозволу на затримання та арешт С. Клюєва.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар