Важливо

Прокуратура зберегла бюджету півмільйона гривень

Господарським судом Кіровоградської області задоволено позов Світловодського міжрайонного прокурора про визнання недійсними результатів процедури закупівлі послуг відділом освіти Світловодської РДА на опалення шкіл.

Міжрайонною прокуратурою в ході вивчення стану законності у відділі освіти виявлено факти порушення вимог чинного законодавства при закупівлі  товарів та послуг за рахунок бюджетних коштів.

Встановлено, що ТОВ «Світекоенергія», яке є виконавцем послуг по опаленню шкіл району, в ході здійснення переговорної процедури до комітету з конкурсних торгів надано недійсну копію ліцензії на виробництво теплової енергії. Так, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ТОВ «Світекоенергія» ліцензія на виробництво теплової енергії не видавалась.

З метою розірвання незаконного правочину, укладеного за результатами процедури закупівлі на суму 540 тис грн, міжрайонна прокуратура звернулася до суду з позовом, який наразі задоволено, повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар