Кіровоградська спортсменка отримала золоту кулю

Упродовж чотирьох днів, із 24 по 27 травня у Чернігові тривали ІІ етап Кубку України з кульової стрільби «Золота куля» та турнір на призи олімпійської чемпіонки Олени Костевич. Володаркою Кубку України серед жінок у стрільбі з пневматичного пістолету стала вихованка саме кіровоградської спортивної школи.

У престижних змаганнях взяли участь 150 стрілків, серед яких 12 учнів комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради».

“ЗОЛОТА КУЛЯ” КІРОВОГРАДСЬКОЇ СПОРТСМЕНКИ АЛЬОНИ ШЕВЧЕНКО
Володаркою Кубку України серед жінок у стрільбі з пневматичного пістолету стала вихованка саме кіровоградської спортивної школи Альона Шевченко, повідомляє прес-службв Кіровоградської міської ради. За високий результат підопічну заслужених тренерів України Ілгама Ібрагімова та Володимира Мокловича, окрім диплома та медалі, нагородили кулею, відлитою із чистого золота.

Другий результат у цій вправі також показала кіровоградська спортсменка Юлія Лібенко (тренери Олена Ібрагімова, Славік Іванов). Окремо нагородою «За волю до перемоги» відзначили ученицю КДЮСШ № 3 Анастасію Юрову – наймолодшу учасницю змагань. Наша спортсменка 2004 року народження вперше виконала норматив другого дорослого розряду.