Важливо

У Кіровограді затримали серійних шахраїв

39-річна місцева жителька та її 41-річний знайомий ошукали 7 літніх жінок, заволодівши їх грошима. Працівники міліції затримали зловмисників у момент, коли вони намагалися надурити ще одну пенсіонерку. Правоохоронці перевіряють причетність підозрюваних до вчинення подібних злочинів.

Поплічники діяли за відпрацьованою схемою. Біля банківських установ або поштових відділень видивлялися серед перехожих «жертву». Обирали переважно жінок старшого віку від 60-ти до 80-ти років, які могли мати при собі грошові кошти, повідомили Першій електронній у Кіровоградському МВ УМВС України в Кіровоградській області.

Однією з потерпілих стала 66-річна місцева жителька. Зловмисниця обігнала пенсіонерку у безлюдному місці і непомітно кинула поперед себе сувенірні грошові купюри, дуже схожі на справжні. Порівнявшись з «грошима», вона підняла їх. Готівку помітила і пенсіонерка. Жінки вирішили поділитись «знахідкою». У цей момент до них підбіг поплічник зловмисниці та почав кричати, що гроші належать йому і він їх щойно загубив.

Аби переконати чоловіка, що вона нічого не знаходила, потерпіла показала стороннім свій гаманець. Зловмисник оглянув його вміст і в той момент, коли жінка відволіклася, непомітно взяв частину коштів та поклав їх до своєї кишені.

Всі розійшлися. Через декілька хвилин поплічники зустрілись, поділили порівну між собою чужі гроші, які потім витратили на власні потреби.

За такою відпрацьованою схемою шахраї встигли заволоділи коштами кіровоградок на суму більше ніж 5 тисяч гривень.

Потерпілі, зрозумівши, що стали жертвою шахраїв, одразу ж звернулися за допомогою до правоохоронців.

У результаті проведених слідчих дій працівники карного розшуку міськвідділу міліції затримали зловмисників у той момент, коли вони якраз намагалися надурити ще одну кіровоградку.

– За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, – повідомив т.в.о. начальника Кіровоградського МВ УМВС в області Володимир Гавриленко. – Зловмисникам загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років. Підозрювані вже були раніше судимі за скоєння майнових злочинів.

 

Поширити:

Залишити коментар:

коментар