Важливо

З квітня у Кіровограді подорожчає сміття

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

На підставі звернення двох підприємств – ТОВ “КАТП-1128” та ТОВ “ЕКОСТАЙЛ”, які забезпечують у Кіровограді зберігання, вивезення та захоронення сміття, виконавчий комітет Кіровоградської міської ради вніс зміни до власних рішень від 15 грудня 2014 щодо встановлення ТОВ “КАТП-1128” і ТОВ “ЕКОСТАЙЛ” тарифів на послуги з вивезення побутових відходів. 

Враховуючи розрахунки, надані підприємствами, виконком встановив наступні тарифи:

Підприємству ТОВ “КАТП-1128”
Для приватного сектору – 9,52 гривень з 1 особи в місяць (було 8,41);
Для багатоквартирних будинків, КРЕПів, ЖЕО, ЖБК, ОСББ, відомчого житла – 6,51 гривень з 1 особи в місяць (було 4,24).
Підприємству ТОВ “ЕКОСТАЙЛ”
Для приватного сектору – 9,38 гривень з 1 особи в місяць (було 8,41);
Для багатоквартирних будинків, КРЕПів, ЖЕО, ЖБК, ОСББ, відомчого житла – 6,55 гривень з 1 особи в місяць (було 4,24).

ТОВ “КАТП-1128” та ТОВ “ЕКОСТАЙЛ” мають повідомити споживачів про зміну вартості послуг з вивезення побутових відходів у відповідності з вимогами чинного законодавства.

Прийняте рішення набуває чинності через 15 днів після оприлюднення його в місцевих друкованих засобах масової інформації. Оприлюднення рішень буде здійснено у віснику Кіровоградської міської ради “Вечірня газета” 13 березня 2015 року.

– Форс – мажорна ситуація зі стрімким зростанням вартості палива і крок назустріч, у зв’язку з цим, з боку міської влади не знімає з власників підприємств дотримання угоди щодо встановлення на сміттєзвалищі у Кіровограді лінії по сортуванню сміття, наголосив під час засідання виконкому секретар міської ради Іван Марковський, – це питання ми продовжуємо контролювати.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар