Важливо

За минулий рік до прокуратури Кіровоградщини надійшло понад 10 тисяч звернень громадян

Органами прокуратури області минулого року розглянуто 10 140 звернень громадян, більша половина яких стосувалась питань досудового розслідування у кримінальних провадженнях. Вирішено 6130 звернень, кожне п’яте звернення з питань представництва інтересів громадян чи держави в суді та з питань оплати праці задоволено.

Про це повідомили Першій електронній  у прес-службі прокуратури Кіровоградської області з посиланням на старшого прокурор апрокуратури області Аллу Усатову.

«До прокуратури за захистом звертаються громадяни з різних проблем. Найбільше звернень торік одержано від соціально незахищених верств населення. Чимало скарг жителів області викликано формальним ставленням до законних вимог людей з боку окремих керівників органів влади та місцевого самоврядування, які нездатні оперативно та ефективно вирішувати проблеми кожного дописувача. Люди не вірять тому, що органи влади та контролю без втручання прокуратури зможуть вирішити їх проблеми. Тому, нерідко зверталися безпосередньо до органів прокуратури. Також, хочу наголосити, що у минулому році всі звернення мобілізованих громадян, які стосувались незаконного звільнення з роботи, невиплати середньомісячного заробітку, розглянуто та задоволено»,- повідомила старший прокурор.

Крім того, за словами Алли Усатової, кількість прийнятих на особистому прийомі громадян прокурором області в 2014 році збільшилась на понад 30 відсотків. Майже на 35 відсотків збільшилась кількість громадян, прийнятих на особистому прийомі керівниками прокуратур.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар