Важливо

18 тисяч жителів Кіровоградщини отримали ключі

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

З початку року майже 18 тисяч жителів Кіровоградщини, платників податків, отримали електронні ключі.

Про це повідомила начальник відділу реєстрації користувачів при головному управлінні ДФС у Кіровоградській області Наталя Плаксіна. За словами посадовця, для отримання послуги електронного цифрового підпису суб’єкт господарювання повинен звернутись до підрозділу реєстрації користувачів та надати пакет документів, передбачених регламентом акредитованого центру сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту.

Як повідомила Першій електронній прес-служба ГУ ДФС у Кіровоградській області, загалом, із початку поточного року в області послугами акредитованого центру сертифікації ключів у Кіровоградській області скористалися 17924 платники податків, з них 4546 юридичних та 13378 фізичних осіб.

З початку цього року кожен користувач отримує два окремих сертифікати: один використовується для формування підпису (шифрування інформації), а інший – відповідний цьому таємному ключу відкритий ключ, який міститься в сертифікаті відкритого ключа, що призначений для розшифрування електронного цифрового підпису й одержання інформації, яка буде міститися у звіті.

Інформація, яка передається засобами Інтернет в електронному вигляді, надійно захищена, – наголошують фахівці органів ДФС і запрошують платників податків безкоштовно отримати електронний ключ та відчути переваги користування сучасними засобами телекомунікаційного зв’язку.

З усіма деталями оформлення електронного цифрового підпису можна ознайомитися на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД за посиланням http://www.acskidd.gov.ua.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар