Важливо

Колишнього Віце-прем’єр-міністра – Міністра охорони здоров’я України оголошено в розшук

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

20 жовтня колишньому Міністру охорони здоров’я України Раїсі Богатирьовій винесено повідомлення про підозру у вчиненні вказаного злочину. 21 жовтня її оголошено в розшук постановою слідчого Генеральної прокуратури, а 23 жовтня судом надано дозвіл затримати вказану особу та доставити до суду для розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Цього ж дня суд виніс постанову про накладення арешту на майно екс-Міністра та її чоловіка, а саме: 3 квартири в м. Києві, апартаменти в м. Ялта і 3 будинки в с. Підгірці Обухівського району Київської області.

Генеральна прокуратура України проводить досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом розтрати та заволодіння коштами державного бюджету України в особливо великих розмірах службовими особами Міністерства охорони здоров’я України, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Встановлено, що колишній Віце-прем’єр-міністр України – Міністр охорони здоров’я України, діючи умисно, за попередньою змовою групою осіб, в особистих інтересах та інтересах третіх осіб, використовуючи надані повноваження всупереч інтересам служби, заволоділа бюджетними коштами у сумі понад 6 млн. грн.

Наразі вживаються заходи щодо притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до вчинення зазначеного кримінального правопорушення, повідомляє управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар