Важливо

У районах не подбали про опалення шкіл. А деякі з них взагалі «заморозять»

Нагальні освітянські проблеми розглянули посадовці обласної державної адміністрації на черговій апаратній нараді. Незадоволення зволіканнями районних державних адміністрацій, які б уже мали подбати про забезпечення паливом шкіл, дитсадків та лікарень, висловив заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Рєзнік. 

Посадовець попросив керівників районів поквапитися з вирішенням цього життєво важливого питання. Особливо – з урахуванням того, що вже незабаром розпочнеться відключення електропостачання.

Не виключено також, що матимуть місце відключення окремих підприємств й від газопостачання – повідомив голова ОДА Олександр Петік.

А в контексті освітянських проблем він заявив про можливість «замороження» малокомплектних шкіл і дитсадків на час опалювального сезону. Дітей підвозитимуть до інших шкіл. Як витримає малеча такі перевезення в холоднечу, в ОДА поки що не кажуть. Адже автобуси не завжди опалюються належним чином. Та й чекати їх потемки та добиратися потім додому поночі маленьким дітям буде не під силу.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар