Важливо

Інвестиції в підприємства Кіровоградщини

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

За січень–червень 2014р. підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 1105,6 млн.грн. капітальних інвестицій, що на 16,9% менше ніж за січень–червень 2013р.

Основним джерелом фінансування капітальних інвестицій були власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 80,6% усіх капіталовкладень.

Підприємствами м.Кіровограда освоєно майже половину загального обсягу капіталовкладень по області.

Найбільшу частку капітальних інвестицій освоєно підприємствами сільського, лісового та рибного господарства (35,4%) та промисловості (34,9%).

У січні–червні 2014р. зменшили обсяги капітальних інвестицій установи мистецтва, спорту, розваг та відпочинку; професійної, наукової та технічної діяльності; охорони здоров’я та надання соціальної допомоги; заклади державного управління й оборони та обов’язкового соціального страхування; освіти; підприємства оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів; з тимчасового розміщування й організації харчування; інформації та телекомунікації; сільського, лісового та рибного господарства; транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності, натомість збільшили – підприємства діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування, організації, що здійснюють операції з нерухомим майном, та підприємства промисловості.

Капітальні інвестиції у житлове будівництво становили 51,8 млн.грн.(4,7% загального обсягу), що на 33,4% менше ніж за січень–червень 2013р.


Головне управління статистики у Кіровоградській області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар