Важливо

Тариф на маршрутах п’яти кіровоградських підприємств-перевізників погоджено

Сьогодні, 26 серпня, виконавчий комітет Кіровоградської міської ради погодив вартість разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування міста Кіровограда для ПП «УкрАвтоІнвест», КТ «Автолегіон – Варванської Ю.В.», ПП «Паритет Сервіс», ПП «Автобаз – Кіровоград», ФОП Кобченко В.В., що працюють у режимі маршрутного таксі, у розмірі 2,50 грн.

Про це повідомили Першу електронну у прес-службі виконкому.

Заступник міського голови Сергій Васильченко, який представляв проект рішення, запропонував розглянути тарифи для ще двох кіровоградських підприємств ПП «ОЛІКС» та ПАТ «Автобусний парк» 13527 після усунення цими перевізниками зауважень, що висловив Антимонопольний комітет. Нагадаємо, що, за розрахунками ПП “ОЛІКС”, тариф для маршруту №1ц складає 3,56 грн. ПАТ «Автобусний парк» 13527 обрахував вартість поїздки у режимі експрес – 4,00 грн та у звичайному режимі руху – 3,00 грн.

Виконавчий комітет підтримав таку пропозицію і доручив управлінню розвитку транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради внести зміни до договорів на регулярні перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Кіровограді, укладених з КТ «Автолегіон – Варванської Ю.В.», ПП «УкрАвтоІнвест», ПП «Автобаз – Кіровоград», ПП «Паритет Сервіс», ФОП Кобченко В.В в частині визначення тарифу на перевезення.

Прийняте рішення набирає чинності на наступний день з моменту його опублікування у віснику Кіровоградської міської ради «Вечірня газета», тобто з 30 серпня.

Перевізники зобов’язані інформувати територіальну громаду міста та безпосередньо пасажирів про погодження тарифів.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар