Важливо

Бійці Нацгвардії просять перейменувати вулицю на честь загиблого командира

Бійці Національної Гвардії з Кіровограда готують звернення до секретаря міської ради тадепутатського корпусу з проханням перейменувати вул.Ленінградську, де проходив службу полковник Сніцар, на його честь.

Наразі усі бійці підрозділу Національної гвардії, що дислокуються у м.Кіровограді, готові поставити підпис під цим зверненням.

Як повідомляла Перша електронна, при спробі винести з поля бою поранених та тіло загиблого при звільненні від терористів м.Лисичанськ командира військової частини 3011 Національної гвардії України полковника Радієвського О.В., терористами було вбито підполковника Павла Сніцара.

23 липня під прицільний вогонь ворога потрапив командир Кіровоградського стрілецького батальйону НГУ підполковник Сніцар Павло Леонідович. Смерть під час перемовин з терористами обірвала життя батька двох малолітніх дітей.

Наказом командувача Національної гвардії України командирові стрілецького батальйону Центрального оперативного з`єднання НГУ, що дислокується у місті Кіровоград, підполковникові Сніцару Павлові Леонідовичу присвоєно звання полковник (посмертно).

Поширити:

Залишити коментар:

коментар