Важливо

Кіровоградці безкоштовно ремонтують військову техніку

Працівники “Об’єднаного автогосподарства медичних закладів”, “Автобази Кіровоградської обласної ради” та учні ДНЗ “Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова”  ремонтують військову техніку для земляків-воїнів АТО,

Працівники “Об’єднаного автогосподарства медичних закладів”, як і багато інших небайдужих людей, беруть активну участь у допомозі військовим на Сході нашої країни, у вигляді ремонту військової техніки. Підприємство в цьому плані допомагає не перший раз. Цього разу відремонтовано та відправлено бойову броньовану машину розвідки (БРДМ), а своєї черги чекають ще одна така машина, ЗІЛ 130 та автомобіль УРАЛ, які вже очикують бійці 34-го батальйону. Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської обласної ради.

Підприємство “Автобаза Кіровоградської обласної ради” також активно допомагає бійцям. На сьогодні в процесі ремонту знаходиться автомобіль УАЗ (відправлятиметься військовим 3-го батальйону).

Роботи з оновлення військового транспорту працівники підприємств виконали безкоштовно спільно з учнями ДНЗ “Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова” .

Поширити:

Залишити коментар:

коментар