Важливо

Рятувальники навчають керівників освітніх закладів діяти в умовах терактів

На Кіровоградщині триває активна робота щодо навчання населення та працівників окремих галузей основам цивільного захисту. Керівники усіх освітніх закладів області відвідали семінар щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, було вирішено провести спеціальні семінари для керівників усіх освітніх закладів Кіровоградщини. Протягом двох днів – 2 та 3 лютого, у Кіровограді тривали навчальні семінари з працівниками освіти на тему: «Дії під час загрози або виникнення надзвичайних ситуацій та в умовах терористичного акту», повідомили Першій електронній у прес-службі У ДСНС в області.  Працівники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності нагадали керівникам слухачам як діяти за сигналом оповіщення про загрозу або виникнення НС та як організувати евакуацію дітей у навчальному закладі. Крім того, повідомили про дії під час обстрілів та повітряних атак. Під час тренінгу учасники детальніше дізналися про засоби індивідуального захисту, їх види та правила користування ними.

Фахівець групи піротехнічних робіт У ДСНС в області продемонстрував макети вибухонебезпечних предметів та пояснив як поводитися з ними. Окремо учасникам семінару пояснили як вирізнити сучасні вибухові пристрої, які доводиться знешкоджувати саперам у звільнених від терористів містах сходу держави.

Слухачі оновили знання і щодо правил надання домедичної допомоги. Під час тренінгу, який провели фахівці медико-санітарної частини, аудиторії продемонстрували як зупинити кровотечу, зафіксувати кінцівки та інші першочергові заходи.

На завершення семінару учасники пройшли тестування та перевірили свої знання. Аналогічні навчання будуть організовані у кожному навчальному закладі області, крім того, усіх керівників зобов’язали провести відпрацювання практичних заходів евакуації.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар