Важливо

У музеї на Кіровоградщині стоїть танк-пам’ятник, який терористи використовували як “психологічну” зброю

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото з Фейсбуку Романа Бочкали

У філіалі Музею ракетних військ стратегічного призначення в смт Побузьке Голованівського району Кіровоградської області стоїть танк ІС-3, який проросійські терористи у 2014 році зняли з постаменту у Костянтинівці і використовували як “психологічну” зброю.

Про це у своєму Фейсбуці написав військовий журналіст Роман Бочкала.

“Пам’ятаєте я писав про танк ІС-3? У 2014-му, під час окупації, сепари зняли його з постаменту біля Костянтинівки і начебто навіть застосували в бою. Після звільнення, машину відправили до Києва. Довгий час танк стояв біля Будинку офіцерів. Потім ІС-3 перевезли кудись в інше місце. У рідному селі на Донбасі його слід втратили. Попросили мене допомогти знайти броньованого друга. Танк знайшовся! Зараз він в музеї ракетних військ в смт Побузьке Кіровоградської області. Мабуть тут його нове місце стоянки. Ось така історія”, – написав журналіст.

Терористи використовували бойову машину скоріше як психологічну зброю, бо гармата танка несправна. А керували машиною через планшет та відеокамеру, яку встановили на передній частині.

Коли танк остаточно перестав заводитись, бойовики його просто залишили.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

3 коментаря до У музеї на Кіровоградщині стоїть танк-пам’ятник, який терористи використовували як “психологічну” зброю

  1. Так, дійсно на сайті музею вказано адресу у смт Побузьке. Але в дійсності хочу Вам сказати, що в смт Побузьке цього музею немає. Музей знаходиться на території Миколаївської області приблизно в 10 кілометрах від селища, по другу сторону автодороги Благовіщенське-Миколаїв (я там був на екскурсії). Зайдіть на гугл чи яндекс карти, виберіть відстань між Побузьким і Музеєм і все побачите. Також уважно подивіться у ссилці, яку Ви мені скинули, на розділ “розташування експозиція” під картинкою у вікіпедії.

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*