Важливо

Легкоатлети Кіровоградщини підвели підсумки року

У 2015 спортсмени з Кіровоградщини відзначились особистими і обласними рекордами, виконаними нормативами майстра спорту, майстра спорту міжнародного класу та, звичайно ж, призовими місцями на кубках та чемпіонатах України, в чому безсумнівно допомогла рідна місцевість та новозбудований стадіон “Зірка”. Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Спортивну Кіровоградщину.

Цього року ми мали перевагу над іншими стадіонами країни і достойно провели 11 всеукраїнських чемпіонатів з легкої атлетики. 22 грудня 2015 року було підведено підсумки двох спортивних сезонів та визначено кращих із кращих спортсменів за сумою покладених до обласної скарбнички очків. Пропонуємо вашій увазі найкращих легкоатлетів року у номінаціях: юнаки, юніори, молодь, дорослі та тренери.

У номінації “Юнаки” ми маємо чотирьох чемпіонів України, всі вони вибороли золото і посіли перше місце у списку:

Дзюбіна Катерина – 100 м з/б, кандидат у майстри спорту України, тренери Володимир та Наталя Абраменки ( КЗ ОСДЮШОР – 2)

Пертренко Юлія – стрибки у висоту, тренер Геннадій Здітовецький (КЗ ОСДЮШОР – 2)

Мокряк Антон – стрибки у висоту, тренер Геннадій Здітовецький (КЗ ОСДЮШОР – 2)

Піменов Денис – 400 м, тренер Олександр Дарієнко ( Новомиргородська ДЮСШ).

Номінація “Юніори”:

Алімський Володимир – стрибки у висоту, чемпіон та майстер спорту України, тренер Галина Михайлюкова (КЗ ОСДЮШОР – 2)

Думчева Анастасія – потрійний стрибок, кандидиат у майстри спорту України, тренер Геннадій Здітовецький (КЗ ОСДЮШОР – 2)

Дюбанова Олена – потрійний стрибок, тренер В’ячеслав Нищеменко (КЗ ДЮСШ №2).

Номінація “Молодь”:

Шелест Олександр – 800м та 1500м, чемпіон та майстер спорту України, тренер Павло Армашов (ОК ДЮСШ “Колос”)

Паладій Марія – 400м, бронзова призерка та кандидат у майстри спорту України, тренери Володимир та Наталя Абраменки ( КЗ ОСДЮШОР – 2)

Фірсова Юлія – потрійний стрибок, бронзова призерка та кандидат у майстри спорту України, тренер Галина Михайлюкова (КЗ ОСДЮШОР -2)

Номінація “Дорослі”:

Яковенко Дмитро – стрибки у висоту, чемпіон України, учасник Чемпіонату світу, майстер спорту міжнародного класу, тренер Геннадій Здітовецький (КЗ ОСДЮШОР – 2)

Тесленко Денис – 400 м з/б, срібний призер та майстер спорту України, тренери Олександр та Олена Тесленки ( КЗ ОШВСМ)

Пархоменко Віталій – 100 м, майстер спорту України, тренер В’ячеслав Нищеменко (КЗ ОШВСМ)

Номінація “Естафетний біг”:

4х100м чоловіки – срібні призери чемпіонату України та рекордсмени області з естафетного бігу Абраменко Олександр, Пархоменко Віталій, Скворцов Вадим та Тесленко Денис – 41.40 сек.

4х100 жінки – срібні призерки чемпіонату України Паладій Марія, Дзюбіна Катерина, Торбенко Марина та Фірсова Юлія.

Номінація “Кращі тренери року”:

Абраменко Володимир – тренер – викладач вищої категорії ( КЗ ОСДЮШОР – 2)

Здітовецький Генадій – тренер – викладач вищої категорії ( КЗ ОСДЮШОР – 2)

Нищеменко В’ячеслав – тренер – викладач вищої категорії ( КЗДЮСШ № 2)


Comments:

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*