Кропивницька “Зірка” вирвала нічию в матчі проти “Олександрії” (ОНОВЛЕНО)

скріншот з трансляції

Сьогодні, 4 грудня, у матчі 17-го туру Ліги Парі-матч кропивницька “Зірка” зіграла внічию з “Олександрією”. Матч, який відбувся на “Славутич Арені” у Заапоріжжі, завершився з рахунком 1:1.

На замерзлому і засніженому полі обом командам важко було демонструвати видовищний футбол. Зустріч пройшла у безкомпромісній боротьбі.

“Олександрія” вийшла вперед на 26-й хвилині матчу після розіграшу кутового. Найспритнішим у штрафній зоні “Зірки” виявився Антон Шендрик, який добив м’яч у ворота.

Але “Зірка” все ж змогла проявити характер і зрівняти рахунок на останніх хвилинах матчу. На 90+4 хв., теж після розіграшу кутового, м’яч потрапив до Андрія Бацули, і той несподівано наважився на удар з-за меж штрафної. М’яч залетів у ворота впритул біля стійки. 1:1.

Завдяки цій вольовій нічиї “Зірка” набирає 15 очок і обходить у турнірній таблиці “Сталь”, яка програла сьогодні “Шахтарю” – кропивничани вийшли на 8-му позицію.