Важливо

Кіровоградським шахтарям виплатять заборговану зарплату?

На покриття боргів перед працівниками державних вуглевидобувних підприємств найближчим часом буде спрямовано 300 млн грн із державного бюджету, повідомив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Повідомляє Іnterfax-Україна

“Уряд України два дні тому ухвалив рішення про перерозподіл 300 млн грн з однієї з вугільних програм на погашення заборгованості із заробітної плати. 300 млн грн ми до кінця поточного року спрямуємо на фінансування вугільної галузі для того, щоб погасити наявність заборгованості на державних шахтах”, – сказав він у Верховній Раді на годині запитань до уряду.

Арсеній Яценюк уточнив, що для того щоб погасити повністю заборгованість із зарплат перед шахтарями, необхідно буде ще 300 млн грн.

Нагадаємо, у Кіровограді нещодавно страйкували шахтарі. Перша зміна гірників відмовилася спускатися у забій Інгулецької шахти, де видобувають уранову руду просто під житловими кварталами міста. Згодом до страйкарів приєдналися шахтарі другої та третьої змін, а також працівники неземних служб копальні. Протестувальники вимагають вчасної виплати заробітної плати, а також повної перевірки діяльності нинішнього керівництва підприємства.

Читайте також: У Кіровограді страйкували шахтарі (ВІДЕО)


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*