Важливо

Великомісткі автобуси повернуться на вулиці Кіровограда

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Великомісткі автобуси повернуться на маршрути громадського транспорту у Кіровограді. Відповідні доручення з організації такого процесу міський голова Андрій Райкович надав профільному управлінню розвитку транспорту та зв’язку під час наради з керівниками виконавчих органів міської ради.

Андрій Райкович проінформував учасників наради про результати попередніх домовленостей з власниками транспортних підприємств щодо передачі частини великих зелених автобусів, які свого часу користувалися попитом у кіровоградців, на баланс ТОВ “Єлисаветградська транспортна компанія”. У свою чергу, ТОВ “ЄТК” передасть міській раді 50% вісотків статутного фонду, що дозволить місту ефективніше впливати на організацію діяльності громадського транспорту.

– Це загальна європейська практика, коли міська влада безпосередньо організовує транспортні перевезення, займається реалізацією проїздних квитків та замовляє перевезення на маршрутах, – відзначив Андрій Райкович. – Перевізники ж у такому вуипадку виконують свою пряму роботу – перевозять людей за затвердженими графіками.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*