Важливо

Депутати облради делегували до поліцейської комісії колишнього міліціонера та свого колегу

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 19 травня, депутати Кіровоградської обласної ради обрали двох представників до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції Кропивницького – колишнього міліціонера Василя Кириченка та свого колегу депутата від “УКРОПу” Олексія Мірошниченка.

Обласна рада має право делегувати двох представників від громадськості до складу комісії Управління патрульної поліції Кропивницького Департаменту патрульної поліції України.

Сьогодні на розсуд обранців громади виносили три кандидатури – Василь Кириченко, Олексій Мірошниченко та Андрій Лаврусь. За результатами рейтингового голосування найбільше голосів набрали Василь Кириченко та Олексій Мірошниченко (34 і 35). Громадського активіста та очільника обласного контактного центру Андрія Лавруся підтримали лише 14 депутатів.

Після рейтингового голосування депутати 38 голосами підтримали делегування Василя Кириченка та Олексія Мірошниченка до поліцейської комісії Управління патрульної поліції Кропивницького.

Василь Кириченко – полковник міліції у відставці, колишній заступник Олександрівської РДА.

Олексій Мірошниченко – депутат обласної ради від “УКРОПу”, голова постійної комісії обласної ради з питань промисловості, підприємництва та розвитку інфраструктури, фінансовий директор ТОВ “Копілка”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*