Важливо

Кропивничанам пропонують стати агентами впливу шкільної освіти

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
Ілюстрація shpargalkavid.info

Учора, 15 лютого,Батьківська рада Кропивницького та Благодiйного фонду «Берегиня миру»  презентували моніторинговий проект «Агенти впливу шкільної освіти».

Рід час реалізації проекту батьків школярів(по одному від школи) навчать моніторити закупівлі та витрати, які стосуються освіти. Зокрема, вони отримають знання про державнi закупiвлi, роботу з програмою Prozoro, E-data, роботу бюджетної комiсiї Кропивницької мicькради, особливостi пошуку iнформацiї вiд журналiстiв-викривачiв, написання запитiв про iнформацiю.

Пiсля тренiнгу «агенти впливу» 6 мiсяцiв будуть збирати та аналiзувати iнформацiю про фiнансування своєї школи.

Зареєструватися на тренiнг «агентів впливу» можна не пізніше 21 лютого 2017 до 20 год. 00 хв. Відбір учасників проекту – конкурсний. Всі відібрані учасники будуть поінформовані до 22 лютого та отримають запрошення до участі в проекті на електронну адресу.

Анкета за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1zZsdV7iOLDKvpAhyWn2EBHGOxEgRXOA51nGWN_4ICKo/edit?c=0&w=1

Навчання відбудеться 23-24 лютого 2017 року у примiщеннi Кiровоградскої обласної бiблiотеки для юнацтва (м.Кропивницький, вул. Декабристiв 6/15)  з 9 до 17 години.

Також під час прес-конференції її учасники повідомили про роботу  «гарячої лінію» Батьківської ради: 068 192 29 44, 095 559 13 73

Захід відбувся за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках проекту “Українська регіональна платформа громадських ініціатив”, що адмініструється ГО Центр”Жiночi перспективи»

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*