Важливо

Чи потрібно учаснику бойових дій сплачувати за перевезення багажу – консультує кропивницький правозахисник

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Чи потрібно учаснику бойових дій сплачувати за перевезення багажу? Насмілимося припустити, що більшість учасників АТО навіть не намагались знайти відповідь на це питання. Як і більшість непільгових пасажирів. А насправді, відповідь на це питання ховається у законодавчих актах, які регулюють надання послуг пасажирського автомобільного транспорту.

Роз’яснити усі законодавчі терміни та норми щодо перевезення багажу чи ручної поклажі взявся правозахисник, голова громадської організації “Штаб юридичної допомоги військовим”, юрист ВПГО “Юридична Сотня” Антон Красов. На це його спонукала проблема висвітлена у статті Першої електронної “Людяність чи закон? У Кропивницькому водій маршрутки взяв оплату за багаж в учасника АТО”.

Людяність чи закон? У Кропивницькому водій маршрутки взяв оплату за багаж в учасника АТО

Чим відрізняється ручна поклажа від багажу та чи повинен учасник бойових дій сплачувати за перевезення своєї валізи в автомобільному транспорті – відповіді на ці питання ви знайдете у сюжеті програми “Лінія захисту”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*