Важливо

У Кропивницькому гравці БК “Золотой Век” провели урок для школярів

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

У справжнє спортивне свято перетворився звичайний урок фізкультури для наймолодших учнів загальноосвітньої школи №35. У гості до школярів завітали професіональні баскетболісти.

Про це повідомляє сайт Кіровоградської міської ради.

Гравці “Золототого Века” Олександр Дробязко, Андрій Куліш, Богдан Сосой і Гліб Бузько разом із віце-президентом Федерації баскетболу Кіровоградської області Людмилою Сиділо провели урок фізкультури для дітей 2010-2011 років народження місцевої школи №35.

Учні надзвичайно зраділи можливості потренуватися під керівництвом баскетболістів команди “Золотой Век”, а тому від бажаючих взяти участь у всіх рухливих конкурсах і вправах просто не було відбою. За такої атмосфери відведений на тренування час пролетів дуже швидко. Наприкінці зустрічі професійні баскетболісти подарували учням школи цінні призи – баскетбольні м’ячі від Федерації баскетболу України.

“Такі заходи ми проводимо у багатьох школах міста, де існують секції баскетболу і з дітьми цілеспрямовано займаються тренери комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 4 міської ради». Учні дуже радіють таким заняттям, власне, як і наші баскетболісти. Адже від цих заходів у всіх нас залишається багато приємних емоцій та спогадів. Найближчим часом баскетболісти «Золотого Віку» проведуть ідентичні заходи ще в декількох школах Кропивницького”, – відзначила після заходу Людмила Сиділо.

594-1200x800-2 593-1200x800-2 592-1200x800-2 595-1200x800-2

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*