Важливо

З 1 січня кіровоградці платитимуть за воду більше

З 1 січня 2016 року водопостачання та водовідведення для жителів багатоповерхівок подорожчає до 14.00 грн. На сьогодні вартість 1 куб. м водопостачання та водовідведення становить 12,95 грн. 

Кабінет Міністрів видав постанову про порядок встановлення та повірки лічильників, відповідно до якої Національна комісія встановила тарифи на холодне водопостачання для 37 водоканалів-ліцензіатів Національної комісії. У зв’язку з цим з 1 січня 2016 року у багатоквартирних будинках збільшиться вартість води на 1,05 грн.

Якщо на сьогодні вартість 1 куб. м водопостачання та водовідведення становить 12,95 грн, то з нового року тариф для мешканців багатоповерхівок становитиме 14,0 грн. У тариф входитиме обслуговування приладів обліку та комісія банків за касове обслуговування.

Стосовно абонентів  приватного сектору, то питання безкоштовної повірки лічильників наразі залишається відкритим. Водоканали чекають рішення Нацкомісії з цього питання, тому що тарифом на централізоване водопостачання безкоштовна повірка не передбачена. Тому тариф для одноквартирних будинків (приватного сектору) залишається незмінним – 12, 95 грн.


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*