Важливо

Власники розкішних автівок поповнили бюджет Кіровограда майже на 1,9 млн грн

Власники розкішних автомобілів поповнили бюджет міста майже на 1,9 мільйона гривень

З початку 2015 року до бюджету міста Кіровограда надійшло 1 мільйон 871 тисяча гривень транспортного податку. Із цієї суми 1 мільйон 198 тисяч гривень – це транспортний податок від фізичних осіб, котрі володіють елітними легковими машинами та 673 тисяч гривень від юридичних осіб.

Кіровоградська ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області нагадує, що платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування.

Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

Транспортний податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. Юридичними особами сплата здійснюється авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

Прес-служба Кіровоградської ОДПІ


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*