Важливо

У Кропивницькому держвиконавцю Фортечного відділу ДВС підкинули 1 тис. грн в конверті

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У приміщенні Фортечного відділу державної виконавчої служби знайшли кошти невідомого походження. Готівку в конверті на своєму робочому столі випадково помітила фахівець структурного підрозділу Управління державної виконавчої служби Валерія Кушніренко.

Інцидент стався учора, 12 травня, орієнтовно о 15:30, повідомляє прес-служба обласної юстиції.

Начальник відділу Сергій Федотов, діючи в межах чинного законодавства, одразу повідомив про вищезазначену ситуацію керівника обласної юстиції Вадима Гуцула та заступника начальника з питань державної виконавчої служби Маріанну Касімову, а також викликав слідчо-оперативну групу.

Органи поліції вилучили з місця події підкинуті кошти в сумі 1000 гривень. Управління юстиції має надію на повне, всебічне та об’єктивне рослідування цієї справи.

«Я хочу подякувати Валерії Кушніренко та Сергію Федотову за свідомі дії, які відповідають нормам моралі та закону. Гордий, що працюю з людьми, для яких чесність і відповідальність понад усе», – відзначив Вадим Гуцул.

За сумлінне виконання власних обов’язків Валерія Кушніренко була нагороджена подякою.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до У Кропивницькому держвиконавцю Фортечного відділу ДВС підкинули 1 тис. грн в конверті

  1. Видали и помните не позорьтесь с тисячей гривен, я посмотрел бы если бы 10000 тисяч подкинули как бы гуцулу звонили.

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*