Важливо

Кіровоградщина: чотирилапих друзів врятували від вірної смерті (ФОТО)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Виїжджаючи за зверненнями мешканців Кіровоградщини, рятувальники приходять на допомогу і тоді, коли надходять прохання врятувати тварин. Один з таких випадків трапився 22 грудня у с.Іванківці Знам’янського району. Про це редакції сайту Перша електронна газета повідомили у прес-службі У ДСНС в області.

Місцева жителька повідомила, що у покинутому колодязі, глибиною 2,5 метри, на околиці села вже два тижні знаходяться двоє собак. Потрапили вони туди через жорстокість одного з жителів села, який у мішку закинув їх до глибокої ями. Жінка по два рази на день підгодовувала нещасних, але далі їх скиглення слухати не змогла та звернулася до Служби порятунку.

Рятувальники одразу прибули на місце події. Співробітники ДПРЧ-18 м.Знам’янки спустилися до «потерпілих» та за допомогою мотузки визволили на поверхню. За ходом подій спостерігала мешканка села з донькою та ще один місцевий житель. Щойно тваринки опинилися на волі, їх прийнялися напувати водою. А вдячна жінка вирішила, що відтепер вони охоронятимуть її оселю.


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*