Важливо

Представникам “Велти” пообіцяли допомогти у вирішенні проблем з ліцензією

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні на перемовинах представників ТОВ “Велта” із заступником голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергієм Коваленком, які відбулися після пікету працівників комбінату, делегація з підприємства змогла заручитись підтримкою обласної влади.

Як повідомив кореспонденту Першої електронної виконавчий директор ТОВ ВКФ “Велта” Юрій Вольський, питання поводження з твердими побутовими відходами не вирішено на державному рівні, тому претензії Державної служби геології та надр України щодо цього є неправомірними. З цим також погодились представники обласного департаменту екології, яких було запрошено до переговорів.

Також заступник голови облдержадміністрації запевнив, що обласна влада письмово звернеться до відповідних держструктур, щоб вирішити питання і працівники підприємства могли спокійно працювати.

“Будуть написані листи до Мінекології та Державної служби геології та надр України. Найближчим часом обласні чиновники пообіцяли вирішити ці питання”, – повідомив Юрій Вольський.

Нагадаємо, сьогодні під стінами Кіровоградської ОДА зібрався півтисячний мітинг працівників “Велти”, які вимагали від обласної влади розібратись у ситуації, яка склалась з їх підприємством.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*